TANITIM FİLMİ SESLENDİRME

Tanıtım FilmiPower Medya, Türkçe ve 56 dil yabancı dilde seslendirme çözümleriyle tüm tanıtım filmlerinize sesiyle hayat vermeye devam ediyor.
Bugüne kadar teslim ettiğimiz yüzlerce seslendirme çalışması da bunu doğrular nitelikte.

REKLAM SESLENDİRME

Reklam SeslendirmeRadyo ve Televizyon dünyası geçmişine sahip tanınan tüm sesler bizimle reklam seslendirme çalışmalarınıza ekonomik fiyatlarla, ulusal kalitede hizmet veriyoruz. Reklam seslendirme ekibimiz, reklamınıza hayat vermek için sizleri bekliyor.

SANTRAL SESLENDİRME

Santral SeslendirmeSantral Anons ve Santral Seslendirme bizim işimiz! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG-Nortel, Cisco, Brother, Nortel, Fortel ve diğer markalar tamamlanan 2400 adet santral anons çalışması ile Türkiye tercihini yaptı.

MAĞAZA SESLENDİRME

Mağaza SeslendirmeMağaza içi anons ve mağaza yayıncılığı. Tamamı telif hakkları elimizde bulunan 220.000 adet şarkılık dev arşiv mağaza radyosuna mı ihtiyacınız var? Biz size sadece yayın değil markanıza özel mağaza radyosu teklif ediyoruz.

HABER SESLENDİRME

Haber SeslendirmeYayın mecrası ne olursa olsun, Radyo yada Televizyon profesyonel ve bu işi haberci kimliği ile yapan isimlerle kaliteli ve tarafsız habercilik anlayışımızla sizinleyiz. Saatbaşı Haber, Perfore Haber, Özel Haber ve çok daha fazlası…

PERFORE SESLENDİRME

Perfore SeslendirmeGörüntü üzerine seslendirme yada perfore seslendirme, Haber, Müzik Eğlence, Magazin, Kültür Sanat yada apayrı bir tarz başlığı siz seçin perfore seslendirmesini profesyonel ekibimiz sizler için seslendirsin.

JİNGLE SESLENDİRME

Jingle SeslendirmeMelodisi ve bestesi tamamen özgün, bay yada bayan istediğiniz vokali seçme şansı firmanıza, reklamlarınıza jingle seslendirme ile hayat veriyor ve yıllarca hafızalardan çıkmayan projelere imza atıyoruz.

SEÇİM SESLENDİRME

Seçim SeslendirmeYerel seçim, genel seçim, belediye seçimleri, milletvekili seçimi… Tüm bu zorlu maratonda tarafsız bir biçimde hemen yanıbaşınızdayız. Seçim Seslendirme çalışmalarımızla kampanyalarınıza hayat veriyoruz.

E-EĞİTİM SESLENDİRME

E-Eğitim SeslendirmeE-Eğitim Slayt yada E-Eğitim Videolarınızı sizler için süre senkronizasyonu ile seslendiriyoruz. Türkçe ve 56 Yabancı Dil Seslendirme ekibimiz E-Eğitim Seslendirme konusunda oldukça iddialı. 1000’e yakın referans ile sizinleyiz.

ANİMASYON SESLENDİRME

Animasyon Seslendirme3D Modelleme, Animasyon Filmi oluşturma ve Animasyon Seslendirme. Kurumsal, sempatik ve cana yakın markanıza özel tasarlayacağımız maskot karakterlerle sizi ve ürününüzü bir üst seviyeye taşıyoruz.

KİTAP SESLENDİRME

Kitap SeslendirmeKitap okuma alışkanlığı gelişen teknoloji ile günden güne azalmaya devam ediyor. Okumaya vakti olmayanlar için dinleyerek kitap okuma zamanı. E-book yada Türkçe ismi ile Kitap Seslendirme çalışmalarında sizinleyiz.

TESİS ANONSU SESLENDİRME

Tesis Anonsu SeslendirmeDinlenme Tesisi Anonsları, Otobüs İçi Anonslar ve çok daha fazlası… Edirne’den Kars’a bir çok dinlenme tesisi ve Lider Otobüs şirketleri bizi tercih ediyor. Seslendirme ekibimizde yer alan isimler Tesis Anonsu Seslendirme ile sizinle.

SESLİ MESAJ SESLENDİRME

Sesli Mesaj SeslendirmeCep telefonlarında SMS dönemi artık yavaş yavaş sona eriyor yeni dönem Sesli Mesaj ile başlamış durumda! Sesli Mesaj Seslendirme ile ürün, kampanya ve duyurularınızı profesyonel ekibimizle sizler için hayata geçiriyoruz.

SPONSORLUK SESLENDİRME

Sponsorluk SeslendirmeRadyo ve Televizyon Sponsorluk Seslendirme Çalışmaları kısaca sunar, devam edecek, devam ediyor, sundu anonsları. Profesyonel seslendirme ekibimiz marka ve ürününüzü seslendirmek için sizleri bekliyor.

BELGESEL SESLENDİRME

Belgesel SeslendirmeTürü yada içeriği hiç önemli değil, Belgesel Seslendirme konusunda deneyimli isimler Power Medya bünyesinde sizleri bekliyor. Bay yada Bayan Belgesel Seslendirme çalışmalarınız için örneklerimize göz atın.