Tanıtım FilmiTanıtım FilmiKurumsal bir şirketin kendini, yaptığı işi, ürünlerini ifade etmenin bir diğer şeklide Tanıtım Filmi'dir. Filmin süresi istekler doğrultusunda detaylandırabilir. Film içerisinde yer alacak materyallar video görüntüleri ve firmaya ait olan imaj çalışmaları olabilir. Kurumsal Tanıtım Filmleri etkili bir seslendirme müzikal alt yapı ve alt yazı desteği ile görsel ve işitsel hafızaya yönelik geri bildirimlerle akılda kalıcılığı arttırır ve hedef kitlenize kendizi tam olarak anlatmanızı sağlar.

Müşterinizin hangi dili konuştuğunun hiç bir önemi yok 56 Dilde "Yabancı Dil Seslendirme" hizmetimizle tanıtım filmlerinizi onların konuştuğu dilde de hazırlıyoruz.

Power Medya Kurumsal Tanıtım Filmlerinde Türkçe ve 56 yabancı dilde müşterilerine yabancı dil çeviri, seslendirme ve alt yazı hizmetleri sunmaktadır. Bugüne kadar tamamlanmış olduğumuz yüzlerce proje ile müşterilerimizin bir değil bir kaç tanıtım filmine çözümler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

Güzel kurgulanmış bir alt yapı müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir. Power Medya ürün firma ve ürün tanıtımlarınızı en iyi şekilde yapar ve yıllarca akıllarda kalmasını sağlar.

Power Medya, Türkiye'nin neresinde olursanız olun hatta sadece Türkiye'de değil dünyanın neresinde olursanız olun kurumsal tanıtım filmi ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor. Bünyemizde bulunan 2 Jimmy Jib kamera, 10 Aksiyon Kamera ve 5 HD kamera, ses ve ışık sistemlerimiz ile ulusal yayıncılık kalitesinde resim işleme ve en yüksek kaliteyi sizlere sunmaktayız. Kurumsal Tanıtım Filmlerinizde, Türkçe'yi en en etkili şekilde kullanan radyo ve TV dünyasında tanınan ve isim yapmış seslerle çalışmalarımıza hayat vermekteyiz.

Hepsi kendi dalında profesyonel olan ekibimiz sizin produksiyon ihtiyacınıza cevap verirken, prodüksiyona harcayacağınız enerjiden kurtulmanızı sağlar. Her dilde tanıtım filmi ihtiyaçlarınız için arayın bizi ve sizi tüm dünyaya tanıtalım.

Televizyon Reklam ProdüksiyonTelevizyon ReklamGörsel medya için izleyenler, işitsel medya için dinleyenler, yazılı medya içinse okuyanlar...
Pek çok kişi sevmiyor olsada tüm medya organları için olmazsa olmazdır Reklamlar.

Reklamdaki mesajınızı kısa sürede etkili bir biçimde sunabilmek sizin ve markanız için önemliyse, Power Medya reklam verenler ve televizyonlar kanalları için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.

Reklam iki aşamadan oluşmalıdır, bunlardan ilki, mesajı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde aktarabilmek ikincisi reklamda kullanılan ve ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmak. Bunların bir çoğu günümüzde daha da dikkat çekici olması adına Jingle olarak kullanılmakta Reklam müzigi akılda kalıcı ve ayırt edici olabilmesi sebebiyle ciddi ayrı bir uzmanlık işidir.

Güzel planlanmış ve kurgulanmış reklam müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleye ulaşacağı gibi yıllar boy akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.

Power Medya, Türkiye'nin neresinde olursanız olun hatta sadece Türkiye'de değil dünyanın neresinde olursanız olun kurumsal tanıtım filmi ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor. Bünyemizde bulunan 2 Jimmy Jib kamera, 10 Action Kamera ve 5 HD kamera, ses ve ışık sistemlerimiz ile ulusal yayıncılık kalitesinde resim işleme ve en yüksek kaliteyi sizlere sunmaktayız. Kurumsal Tanıtım Filmlerinizde, Türkçe'yi en en etkili şekilde kullanan radyo ve TV dünyasında tanınan ve isim yapmış seslerle çalışmalarımıza hayat vermekteyiz.

TV Reklam projeleriniz için, seslendirilmesini istediğiniz reklam, jingle, sweeper, şirketinizin tanıtım filmi, telefon karşılama mesajı vb. hizmetler değişik formatlarda elinize ulaşabilir. Seslendirme işlemi tamamen digital ortamda studyoda kaydedilerek, kayıt sonrası biten ve teslime hazır hale gelen çalışmalar FTP Server, Web Server yada E-mail aracılığıla size en yüksek yayıncılık kalitesinde ulaştırılır.

Animasyon FilmiAnimasyon FilmiGünümüz teknoloji öyle bir hal aldıki artık büyük gişe hasılatı elde eden bir çok filmin cast ekibine göz ezdirdiğinizde oyuncu isimleri alanında kimseyi göremiyorsunuz. Çünkü oyuncuların hepsi bilgisayar animasyonu ile yaratılan karakterler ama seslendirme ekibinde (henüz teknolojik olarak bir çözüm bulunamadığı için) bilinen ve tanınan seslendirme sanatçıları yer alıyor.

Yani Filmlerde gerçek oyuncular kullanılabilir yada animasyon karakterleri kendi yarattığınız bir karaktere de hayat vererek aynı başarıyı yakalayabilirsiniz. Hatta animasyon karakterlerin sempatisi büyük beğeniyi de beraberinde getiriyor.

Animasyon zor ve meşakkatli bir iş ancak usta bir ekibin ellerin çıktığı anda başarısı ve getirisi oldukça fazladır. Power Medya olarak animasyon filmlerine sizler için var edeceğimiz karakterlerle kurumsal bir yaklaşım ve sempatizmi aynı anda kazandırıyor, bilinen ve tanınan usta seslendirme sanatçıları ve müzik direktörlerimiz sayesinde herkesin beğeneceği yapımlara gerçekleştirdiğimiz yüzlerce çalışma ile imza atıyoruz ve atmaya da devam edeceğiz.
Kimbilir belkide gerçekleştireceğimiz bir sonraki yapım sizinki olabilir.

Gelişmiş teknolojik alt yapı ile donatılan animasyon studyolarımızda dilerseniz yapım aşamasını bizlerle birlikte deneyimleyebilir yapılan işin her anında bizimle olabilirsiniz. Üstelik hayat vereceğimiz karakterin hangi dili konuştuğunun hiç bir önemi yok 56 Dilde "Yabancı Dil Seslendirme" hizmetimizle animasyon karakterlerinizi istediğiniz dilde konuşturabiliyoruz üstelik dudak senkronizasyonu ve mimiklerle.

Animasyon filminiz hangi başlık altında olursa olsun örneğin: Kurumsal Tanıtım Filmi, TV Reklam Filmi, E-Eğitim Serileri yada bildiğimiz çizgi filmler... Profesyonel ve usta ekibimizle çalışmalarınızda fark yaratabilirsiniz.

Animasyon Film hakkında detaylı bilgi, sorularınız ve daha fazlası için bize ulaşabilir, animasyon film örneklerimizi ise bu sayfa aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Alt YazıBilemiyorum, Rick.Orjinal dile saygılı olmak, belki de alt yazı tercih eden müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu bu nedenle çalıyor kapımızı...
Dublajın henüz yeni yeni yaygınlaştığı 1980'li yıllarda, Türkiye'de gösterilen bir çok sinema filminde sadece alt yazı teknolojisi kullanılıyordu. Sadece bizim ülkemiz için geçerli değil aynı dönem dünyanın bir çok ülkesi içinde bu durum geçerliydi.

Power Medya kurumsal alt yazı çözümleriyle örneğin çok uluslu bir şirketin amerika merkezinde hazırlanan orjinal dildeki videosunu, Türkiye çalışanları için alt yazı ile hazırlayarak teslim eder. Bunu yaparken sizlere 56 dilde çeviri hizmetimiz ile destek vermekteyiz yapılan çeviriler usta tercümanlarımız aracılığı ile dikkatli ve titiz bir şekilde çevrilirken bir diğer ekip ise yapılan bu çeviri denetler varsa hataları düzeltir ve son hali için onayınıza sunar.

Sonraki aşamada hazırlanan metinler, dilediğiniz bir videonun yabancı dilden Türkçe'ye yada yabancı dilden diğer bir yabancı dile çevirisi için prodüksiyon aşamasına ulaşır. Alt yazı konusunda tamamı uzman ekibimiz video üzerine istediğiniz yazı karakteri büyüklüğü ve renk ile alt yazınızı video üzerine işler.

Kullandığımız yüksek teknoloji ile alt yazıda frame atlamaları yada bulanıklaşma gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Dilerseniz altyazılarınızı 3D formatında da hazırlayarak size ulaştırabiliriz son dönemde oldukça popüler olan sinema reklamcılığını tercih eden müşterilerimize bu doğrultuda talepler gelmekte ve başarılı çalışmalar yapmaktayız.

Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusca, Arapça, Farsça, İspanyolca, İtalyanca... yada bunların dışında az tercih edilen ama bilinen bir dil.
56 Dilde Seslendirme, Prodüksiyon, Çeviri ve Alt Yazı hizmeti Power Medyada!

Sinema Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Animasyon Filmleri, 3D Modelleme, E-Learning Filmleri adı ne olursa olsun alt yazımız ile yanınızdayız.

SeslendirmeSeslendirmeSeslendirme nedir?
Seslendirme, sesi ile hayat verme... sesini kullanarak yeniden yaratma eylemidir.
Bilinen bir çok tabir yerine bizce sorunun cevanı işte bu!

Tanıtım Filmi, Animasyon Filmi, Kurumsal Videolar, Radyo Reklam, TV Reklam, Santral ve IVR, E-eğitim, Haber, Mağaza içi anonslar, Perfore, Jingle, Kitap, Tesis Anonsları, Sponsorluk, Belgesel yada Seçim Seslendirme... Kullanılacağı yer, yayınlanağı mecra neresi olursa olsun Power Medya tamamı Radyo ve TV dünyasından tanınan seslerle yanı başınızda.
Üstelik Türkçe ve 56 Yabancı Dilde Seslendirme hizmetiyle.

Günümüzde seslendirme işini, özellikle ülkemizde komik ücretler karşılığında yaptığını iddia eden bir çok isim ve firma var. Kast ekibi içerisine baktığınızda şişirme bir kadro ve artikülasyon sorunu olan bir çok sese rastlayabiliyorsunuz. Bu nedenle seslendirme alanında iş ortağınızı seçerken yaptıkları işlere bakmanızı, hangi bilinen marka ile ne tarz bir projede beraberlikleri olduklarına bir göz atın projenizi teslim edeceğiniz seslendirme sanatçısının Türkiye'nin resmi dili olan Türkçe'yi, İstanbul lehçesi ile konuştuğundan emin olunuz.

Tamamı uzun yıllardan beridir, Ulusal Radyolar, Ulusal Televizyon Kanalları ve Devlet Tiyatroları geçmişine sahip tamamıyla profesyonel seslendirme ekibimizle tercih ettiğiniz herhangi bir seslendirme çalışmasını hayata geçirmek için yanıbaşınızdayız.

Seslendirme ekibimizi oluştururken Sadece Türkiye için değil çalıştığımız 56 dile ait 1350 seslendirme sanatçısı büyük bir titizlikle seçildi ve ekibimize dahil oldu. Power Medya seslendirme arama motorumuz ile tercih ettiğiniz dile ait ses rengi, cinsiyeti, ses tonu gibi vb. detaylı arama yapabilir projenizi hiç vakit kaybetmeden hayata geçirebilirsiniz.

Arayın bizi seslendirme çalışmanızda profesyonel ekibimizle size hızlı, ekonomik ve güvenilir çözümler sunalım.

Power Medya, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarıyla daima en iyi ve en kaliteliyi, kısa süre içerisinde en etkili bir şekilde sunar.
Uzun yıllardan beri bizi tercih eden müşterilerimizle size en iyiyi en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. Örnek çalışmalarımızı burada izleyebilirsiniz.
Neden Power Medya?
TV Reklamım ne kadar sürede hazır olur?
Seslendirme sanatçısını nasıl seçmeliyim?
TV Reklamımın süresi ne kadar olmalı?
Hangi TV kanalı ile çalışmalıyım?
Geniş ekran mı tercih etmeliyim?
Tanıtım filmi kaç dakika olmalıdır?
Tanıtım filmi için nasıl müzik seçmeliyim?
Tanıtım filmimiz kaç dilde hazırlanabilir?
Tanıtım filmini hangi formatda alabilirim?
Yabancı dile çeviri yapıyor musunuz?
Bay yada bayan nasıl bir ses seçmeliyim?
TV reklamını radyoda kullanabilir miyiz?
Diğer Kurumsal Hizmetleriniz nelerdir?

DİĞER SESLENDİRME HİZMETLERİMİZ