Fiyat teklifi almak için;
1 - Seslendirmen teklif al butonuna tıklayın.
2 - Metinlerinizi bize e-mail olarak ulaştırın.
3 - Bütçesi ve ayrıntılarını size iletelim.
Bilgi ve yardım için telefon: 0850 500 00 20
RUSCA SESLENDİRME ve ANONS sanatçılarımıza oy vermek ister misiniz?
Puan: 5.0 | Oy: 322 | Yorum: 366

RUSCA SESLENDİRME

Artık teknoloji ile birlikte dünya avuçlarımızın içinde. Teknolojinin her geçen gün daha fazla alana yayılması ve gelişmesi ile birlikte önemli ölçüde hayatımızın her anında yanımızda bulunmakta. Teknolojinin gelişmesi en çokta Türkiye’ nin diğer dünya ülkeleri ile çok daha yakından ilişki kurmasını sağlamış durumda.

Türkiye’ nin en fazla alışveriş içerisinde olduğu ülkelerden biride Rusya. Rusya ile olan ilişkilerimiz her geçen gün oldukça üstün boyutlar kazanmakta ve bu sayede ekonomik veya sosyal anlamda her konuda iki ülke daha fazla yan yana gelmekte. İşte bu iletişimin temelinde yatan ana etken seslendirmeler.

Rusya’ da konuşulan ana dilin Rusça olması bu iletişimde zorlukların yaşanmasına neden olmakta. İletişimin sağlanması bu anlamda Rusça’ nın kullanımını zorunlu kılmakta. İşte firmalar dahil diğer tüm birimlerin tercih ettiği yollardan biride seslendirme. İki ülke arasındaki bağın kopmaması ve sürekli olmasında ana etken seslendirme olmakta.

Seslendirme aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilecek bir yöntemdir. Vermek istediğiniz mesajı karşıdakine doğru bir şekilde aktarmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kaliteli bir seslendirme kullanmaktır. Seslendirme bir metinin istenilen dilde sesli hale getirilmesi işlemi olarak bilinmektedir. Bununla birlikte dilerseniz tanıtım filmlerinizde başka bir dili kullanmak istiyorsanız seslendirme hizmetine başvurabilir bu dile uygun şekilde karşı tarafa aktarabilirsiniz.

Rusça seslendirme firmamızda çok fazla tercih edilmekte. Türkiye ve Rusya arasındaki sosyal ve ticari ilişkileri sağlamak bu yolla mümkün olmakta. Firmaların reklam seslendirmeleri veya sizi arayacakların Rusça dille santral hizmeti görmesi gibi pek çok hizmette bu avantajları kullanmanız mümkün.

Seslendirmede kullanacağınız ses ise tamamen sizin seçiminize bırakılmakta. Baya, erkek veya çocuk sesi kullanma imkânını firmamız sizlere sunmakta. Seçiminizi yaptıktan sonra firmamız büyük bir özenle çalışma aşamasına geçmekte. Power Medya CopyrightBizimle çalışan seslendirme uzmanlarımız tecrübeli ve diksiyonu düzgün olarak yetişmiş elemanlardan oluşmakta. Rusça seslendirme yapacak elemanlarımız bu tecrübeleri ortaya çıkan sonucun olumlu olması konusunda en önemli avantajımızdır.

Seslendirmeler özel izolasyonlu odalarda teknolojik cihazlar ve ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Seste oluşabilecek herhangi bir soruna karşı her türlü önlem alınmaktadır. Çalışanlarımızın sesi ile seslendirilen her işte başarı ile ödüllendirilmekteyiz. Bu başarı firmamızın en çok tercih edilenler arasına girmesini sağlamış durumda.

Mağazalarda, haberlerde, otobüs içlerinde, metrolarda, radyo reklamlarında, reklamlarda veya kitaplarda duyabileceğiniz her üç seslendirmeden ikisi firmamız tarafından yapılmakta. Bu başarının ana sırrı ise kuralcı yaklaşımımız ve üst düzeyli kontrollü çalışmalar yapmamız. Rusca Seslendirme sanatçılarımız pek çok aşamadan geçmekte. Seslendirme yapan elemanlarımızdan sonra dinleyicilerimiz devreye girmekte. Seslendirmenin doğru yapılıp yapılmadığı ve tonlamalar dahil pek çok konuda değerlendirme yapılmakta ve sonra müşterilerimize sunulmakta.

Seslendirmenin kullanıldığı malzemeler ise son teknoloji ile donatılmış durumdadır. Bu son teknoloji aletler sayesinde pürüzsüz ve doğal bir ses elde edilmekte bu da müşterilerimize her konuda kazandırmaktadır. Referanslarımız dahil olmak üzere her konuda bir numara hizmet vermekteyiz.

Firmamızın sitesinde bizlerin başarısı ile ilgili pek çok hikâyeye ulaşabilirsiniz. Sitemizde sizler için canlı destek hattı da sunuyoruz. Canlı destek hattımız internet üzerinden bizlere yazarak her türlü probleminizi dile getirmek ve bilgi alma platformu oluşturmak için bir ortam oluşturmaktadır. Ayrıca sizler için her saat ve dakika açık olan destek numaralarımızdan bizlere ulaşabilir her konuda bilgi alabilirsiniz. Power Medya CopyrightFirmamızın sunduğu avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile diğer firmalara nazaran daha kazançlı çıkma avantajı sunmaktayız. Her adımda yanınızda olacak ekibimiz ile iş hayatınızda başarıları seslendirmelerimiz ile ayağınıza kadar getiriyoruz.

Rusça (русский язык (yardım•info, okunuşu: ruskiy yazık), Slav Dillerinden, Avrasya’da yaygın olarak konuşulan bir dil. Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile birlikte Hint-Avrupa dil ailesinin Slav Dilleri grubunun Doğu Slav Dilleri alt grubuna girer. 20. yüzyılda politik açıdan önemli bir dil olan Rusça, Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biridir. Rusça dünya üzerinde en çok konuşulan 7. dildir. Resmi Rusça’da Kiril alfabesi kullanır.

YABANCI DİL SESLENDİRME (EN POPÜLER)