Fiyat teklifi almak için;
1 - Seslendirmen teklif al butonuna tıklayın.
2 - Metinlerinizi bize e-mail olarak ulaştırın.
3 - Bütçesi ve ayrıntılarını size iletelim.
Bilgi ve yardım için telefon: 0850 500 00 20
REKLAM SESLENDİRME ve ANONS sanatçılarımıza oy vermek ister misiniz?
Puan: 5.0 | Oy: 322 | Yorum: 367

REKLAM SESLENDİRME

En basit anlamda seslendirme; yayınlardaki unsurlara, karakterlere ses verme veya yazılmış hazır metinleri okuyarak o metinlere hayat verme işlemidir. Seslendirme işlemi sayesinde çok daha büyük ve değişik kitlelere ulaşabilir ve ürününüzün reklamını çok daha iyi bir şekilde yapabilirsiniz. Reklam seslendirmeleri tüketiciye bir nevi adres vererek tüketicinin o ürüne yönelmesini ve o ürünü kullanmasını sağlar hatta bunun yapılmasını biraz daha da hızlandırır diyebiliriz. Ancak burada en önemli etkenlerden birisi de ürünün ve reklamın cazip olmasıdır. Aksi takdirde hedeflenen şeye ulaşmak biraz zor ve sıkıntılı olur. Reklam seslendirme işi normal okumalardan, seslendirmelerden çok ama çok farklıdır. Çünkü reklam seslendirme kendi başına uzmanlık isteyen ve işin hakkının verilmesinin istendiği bir bölümdür. Bu yüzden bu tür işlerde profesyonel ekiplerle çalışmak sizlere hem zaman tasarrufu kazandıracak hem de amacınıza daha kolay yoldan ulaşmanıza vesile olacaktır.

Bizler reklam seslendirme konusunda son derece uzman kadromuz ve deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekte ve amacınıza sizleri kısa yoldan ulaştırma çabası içindeyiz. Hemen hemen her alanda başarılı seslendirmelere imza atan ekibimiz sayesinde verdiğiniz reklamlar daha çok tutulacak ve reklamı yapılan ürünün satışı çok ama çok daha fazla kolaylaşacaktır. Power Medya CopyrightSizlere mükemmel bir sunum ve sorunsuz bir sonuç vadeden firmamız, vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı sonuçtan memnun kalmanızı sağlayacak ve sürekli olarak çalışabileceğiniz bir çalışma arkadaşı kazanmanızı sağlayacaktır. İnternet sitemiz üzerinden istediğiniz zaman yapmış olduğumuz referans reklam seslendirme örneklerimizi dinleyebilir ve istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan her türlü soruyu hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Eğer sizlerde kaliteli reklam seslendirme ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız reklam seslendirmelerinizi bize yaptırmak için hiç vakit kaybetmemelisiniz.

Sizlere A’ dan Z’ ye bir seslendirme hizmeti sunan firmamız çok kısa sürede geniş kitlelere ulaşma imkânını da sizlere tanımış oluyor. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet ve samimi ilgiyle sizleri yapım sorunlarından kurtaran bir çalışma arkadaşı olarak da görebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetle sizlere sağladığımız çok çeşitli avantajların belki de en önemlisi sizlere zamandan tasarruf sağlamamızdır. Hem zamandan tasarruf kazanacaksınız hem de ürününüzü geniş kitlelere ulaştırmak için tomarla para ödeme yükünden kurtulmuş olacaksınız. Sizlere vermiş olduğu hizmeti çok uygun bir fiyat politikasıyla yürüten firmamız bu alanda işini en iyi yapan firma olarak da sizlere en uygun fiyat garantisi de vermektedir. Bay, bayan, çocuk ve daha birçok ses çeşidi ile sizlere reklam seslendirme hizmeti veren firmamız sizin için büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Bu titizliğin sonucu olarak da vermiş olduğunuz reklam seslendirme işleri istediğiniz gün istediğiniz saatten önce elinize geçmekte ve bu konuda da sizleri mahcup etmeyen bir tavır sergilemektedir firmamız.

Firmamız teknolojinin sağlamış olduğu en son imkânları da kullanarak işini ok büyük bir titizlikle yapmakta ve bunu yaparken de siz değerli müşterilerinin ürünlerini daha iyi nasıl pazarlayabilirim sorusunu sorarak sizlere daha faydalı çalışmalar yapmanın gayreti içerisindedir. Sürekli kendisini geliştire ve yenileyen bir ekiple sizlere hizmet veren firmamız her geçen gün yapmış olduğu değişik çalışmalarla da göz doldurmaktadır. Power Medya CopyrightSürekli iyi çalışmalarla sizlerin çok daha fazla kazanmasını amaçlayan ekibimiz, her geçen gün daha fazla sunumlar yapmaktadır. Sizlerde işinde uzman, sizlere istediğinizi verecek ve sizlere fayda sağlayacak bir firma ile çalışarak ürününüzü çok daha geniş kitlelere ulaştırmak ve kendinizi çok daha iyi ifade etmek istiyorsanız bizimle çalışmayı denemelisiniz.

Power Medya, Radyo ve TV Reklam Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarında en iyi, en kaliteliyi size kısa süre içerisinde etkili bir şekilde sunar. Uzun yıllardan beridir bizi tercih eden müşterilerimize teslim edilen 1000’e yakın TV Reklam filmiyle size en iyiyi her zaman için en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. Reklam seslendirme örnek çalışmalarımızı dinleyin ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz ses ile hemen çalışmanıza başlayalım.

DİĞER SESLENDİRME HİZMETLERİMİZ