Fiyat teklifi almak için;
1 - Seslendirmen teklif al butonuna tıklayın.
2 - Metinlerinizi bize e-mail olarak ulaştırın.
3 - Bütçesi ve ayrıntılarını size iletelim.
Bilgi ve yardım için telefon: 0850 500 00 20
PORTEKİZCE SESLENDİRME ve ANONS sanatçılarımıza oy vermek ister misiniz?
Puan: 5.0 | Oy: 356 | Yorum: 362

PORTEKİZCE SESLENDİRME

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte artık elektronik ortamların önemi arttı. Teknoloji en çokta bilişim konusunda üst düzey noktalara gelmiş durumda. Aynı zamanda e- ticaret gün geçtikçe reel alışverişin yerini almakta, bu da bilgisayar ortamının çok daha güçlü bir orana gelmesini sağlamaktadır.

E- ticaretin yanında artık reel ticarette dünya ile birlikte büyümekte. Artık her ülke gibi Türkiye’ de ticaret sularında yabancı kaynaklara daha fazla önem vermekte. Ekonominin yurt dışına açılması ile birlikte bu konuda yapılan reklam çalışmalarını da önemli kılmış durumda.

Reklamın bu derece önemli olması noktasında ülkelerin birbirinden farklı dilleri işin işleyişini değiştirmekte. Ülkelerin ana dillerinin farklı olması bu konuda reklamlarında o ana dille yapılması gerekliliğini ortaya çıkartmakta. Türkiye’ de işte tam da bu konuda bu işleyişi en doğru hale getirmenin yolu seslendirme firmalarından geçmekte. Power Medya CopyrightSeslendirme işlemi dış dünyaya açılan kapıların anahtarını elinde tutmakta. Muhatap olmak istediğiniz ülkeye vereceğiniz mesajı onların ana diliyle vererek iletişimi kurmanız mümkün.

Türkiye’ nin dış ticarete açıldığı önemli ülkelerden biride Portekiz. Portekiz ile olan ilişkilerimiz her geçen gün daha da fazla artmakta ve bu sayede ticaret ilişkileri ile büyük kazançlar sağlanmakta. Bundan dolayı Portekizce seslendirme hizmetine oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Portekizce seslendirme pek çok konuda kullanılmakta. Şirketinizin reklam veya tanıtım filminde özellikle bu seslendirmeye en fazla ihtiyaç duyulan alanlardan biri. Firmanızın Portekiz’ e sunacağı ürünlerin tanıtımı ile ilgili yapacağınız videolar veya radyo reklamlarındaki seslendirmeleri Portekizce yapmanız gerekmektedir. Portekiz’ li tüketicilere ulaşmanızı sağlayacak temel şart budur. Bu sayede tüketicilere tanıtımınızı yapabilir ürün satışınızda patlama yaşayabilirsiniz.

Bir diğer Portekizce seslendirme hizmeti ise santral seslendirmeleridir. Özellikle otellerde kullanılan bu sistem Portekizce konuşan müşterilerin santralden rahatlıkla yararlanabilmesini sağlamakta bu sayede müşterilerin iletişiminde herhangi bir aksaklık ortaya çıkmamaktadır.

Seslendirme hizmeti denilince Türkiye’ de ilk akla gelen isimlerden olan firmamız size bu konuda en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamızın belli kurallar çerçevesinde çalışması bu konuda tercih sebeplerinden en önemlisini oluşturmaktadır. Kurallarımızdan ilki müşterilerimizin verdiği görevi herhangi bir yanlışa sebebiyet vermeden en iyi şekilde tamamlamaktır. Power Medya CopyrightBu görev sayesinde yapılan seslendirmeler en doğru şekilde harfi harfine uyacak şekilde yapılmakta ve bu sayede iletişim tam olarak sağlanmaktadır.

Seslendirme yapmak için en önemli husus teknolojinin en iyi şekilde kullanılmasından geçmektedir. Seslendirme yapılacak odanın duvarları dahi bu konuya özel olarak hazırlanmalıdır. Şirketimizde seslendirme yapılacak odanın duvarları yalıtımlı olmakta ve bu sayede seste herhangi bir pürüz oluşmasına engel olunmaktadır. Bu sayede ses kusursuz olarak müşterilerinize veya ulaşmak istediğiniz kitlelere ulaşmakta ve en güzel haliyle karşıdakileri etkilemektedir.

Seslendirmeyi yapacak kişilerse bir diğer önemli noktayı oluşturmaktadır. Şirketimizin temel ana yapısını oluşturan ekibimiz bu konuda en iyisini sunmaktadır. Seslendirmeyi yapacak elamanlarımız Portekizce’ yi ana dili gibi konuşan tecrübeli olan üst düzey dil bilen kişilerden oluşmakta. Bu sayede Portekizce olarak seslendirilecek olan her kelime doğru şekilde telafuz edilmektedir.

Şirketimizin sunduğu bir diğer avantaj ise çocuk, erkek ve bayan seslendirme çeşitlerinin sunulmasıdır. Seslendirmenizi hangi sesin yapacağına sizler karar vermektesiniz. Sizlere özel örnek seslendirmelerimizi dinleyebilir ve bu örnekler üzerinde kararınızı daha rahat bir şekilde verebilirsiniz.

Şirketimizin sunduğu bu avantajlardan yararlanmak oldukça basit. Sizler için çalışan canlı destek ekibimiz aklınıza takılan her türlü sorun için telefonun başında sizleri beklemekte. Firmamız ile çalışmak ve başarılı olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek.

Portekizce, iki yüz milyon üzerinde insan tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Dünya üzerinde en yaygın altıncı dildir. Güney Amerika’da yaklaşık 190 milyon (nüfusun %51’i) kişi tarafından, Latin Amerika’da ise nüfusun % 34’ü tarafından konuşulmaktadır. Hint-Avrupa dil ailesinin İtalo-Keltik alt grubunun Roman Dilleri koluna bağlıdır. İspanyolcaya çok yakın olmakla birlikte İspanyolca’dan daha yumuşak ve melodiktir.

YABANCI DİL SESLENDİRME (EN POPÜLER)