Fiyat teklifi almak için;
1 - Seslendirmen teklif al butonuna tıklayın.
2 - Metinlerinizi bize e-mail olarak ulaştırın.
3 - Bütçesi ve ayrıntılarını size iletelim.
Bilgi ve yardım için telefon: 0850 500 00 20
GÜRCÜCE SESLENDİRME ve ANONS sanatçılarımıza oy vermek ister misiniz?
Puan: 5.0 | Oy: 322 | Yorum: 371

GÜRCÜCE SESLENDİRME

Dünya üzerinde birçok farklı dil konuşuluyor. Hemen hemen her milletin kendine ait bir dili var ve iletişimi bu şekilde sağlıyor. Tabi uluslararası alanda, evrensel bir şekilde iletişim kurulabilmesi için; insanların iletişim kuracağı insan ya da insanların diline az çok hakim olması gerekiyor. Fakat dünya üzerinde konuşulan bütün dilleri bilmek de mümkün olmuyor. Bu yüzden insan ister istemez iletişim kurabilmek için bir aracıya ihtiyaç duyuyor.

İşte bu aracı; Gürcüce Seslendirme programı sayesinde ayağınıza kadar geliyor. İnsanların birbirleri ile iletişim kurabilmelerine yardımcı olan dil, Gürcülerle iletişim kurabilme konusunda Gürcüce olarak karşımıza çıkıyor. Ancak birçok insan bu dili bilmiyor ve öğrenmesi de o kadar kolay olmuyor. Bu noktada devreye giren bu sistem sayesinde dil bilmeye gerek kalmadan, Danimarkalılarla iletişim kurulabiliyor.

Pek çok farklı sektörde kullanılan seslendirme programı sayesinde insanlar artık Gürcülerle de iletişim kurabiliyorlar. Türklerin Gürcüce bilmelerine gerek kalmadan, Gürcülerle iletişim kurabilmelerine olanak sağlayan bu seslendirme programı; birçok farklı alanda kendisini gösteriyor. Dinlenme tesisleri, otobüslerde muavinler tarafından yapılan anonslar, mağazalardaki telesekreterler, alışveriş merkezlerindeki telesekreterler, telekomünikasyon şirketleri ve daha birçok farklı alanda seslendirme sistemini karşımızda buluyoruz.

Özellikle turistlerin olduğu bölgelerde seslendirmeler daha yaygın bir şekilde kullanılıyor. Ancak ülkemizde gelen olarak İngilizce seslendirme programları tercih ediliyor. Fakat İngilizce bilmeyenler için de yine alternatif seslendirme biçimleri karşımıza çıkıyor. Gürcüler için de Gürcüce Seslendirme sistemi Türkiye’nin özellikle turist çeken bölgelerinde bir seslendirme programı olarak karşımızda oluyor. Power Medya CopyrightBu alanda seslendirmeyi yapan kişi de; ana dili Gürcü olan ya da Gürcüce’yi en doğru aksanı ile konuşan kişi ya da kişilerden seçilmektedir. Bunun nedeni ise; yapılan seslendirme ve anonsların daha net bir şekilde anlaşılabilmesidir. Bu şekilde turistler de sıkıntı yaşamamakta ve kolaylıkla söylenenleri anlayabilmektedirler.

Çeşitli şirketler tarafından bu şekilde seslendirmeler yapılmakta ve ülkemize gelen Gürcülerin rahat bir şekilde dolaşabilmeleri, gezinebilmeleri, yemek yiyebilmeleri, konaklayabilmeleri, alışveriş yapabilmeleri ve bunun gibi daha birçok aktivitede bulunabilmeleri amaçlanmaktadır. Bu şekilde ülkemize gelen turistler bir hayli rahat etmektedir. Seslendirmenin ana dili Gürcüce olan ya da ana diliymiş gibi hakim bir şekilde Gürcüce konuşan biri ya da birileri tarafından yapılması; Türkiye’ye gelen turistlerin her anlamda rahat edebilmelerine yardımcı olmaktadır. Bu şekilde oluşabilecek yanlış anlaşılmalar da; daha en başından ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Gürcülerin rahat bir şekilde gezinebilmeleri, dolaşabilmeleri ve çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına yapılan Gürcüce Seslendirme sistemi; birçok açıdan kolaylık, fayda sağlamaktadır. Bu seslendirme programı sayesinde turistler ana dillerinin konuşulduğu bir ortamda kendilerini bulmakta, hiçbir konuda sıkıntı yaşamamakta ve belki de en güzeli; kendilerini evlerinde gibi hissetmektedirler. Power Medya CopyrightBu şekilde oluşabilecek yanlış anlaşılmalar, ortaya çıkacak aksaklıklar ve olası olumsuzluklar da ortadan kaldırılmaktadır ve bu sistemin ana dili Gürcüce olan ya da Gürcüce’yi ana dili bilen biri ya da birileri tarafından yapılması da güzel bir hizmet olmaktadır.

Gürcüce (Gürcüce: ქართული ენა / Kartuli ena), bir Kafkas halkı olan Gürcülerin konuştuğu dil. Gürcistan’ın resmî ve öğretim dilidir. Modern Gürcüce, Kartli diyalekti (Doğu Gürcücesi) temelinde gelişmiş ve 5. yüzyıldan (Eski Gürcüce) itibaren Gürcü edebiyatının tek dili olmuştur. Gürcistan’da yaşayan 3,9 milyon kişinin (nüfusun yüzde 83’ü) asıl dilidir. Ayrıca yurtdışında, Türkiye, İran, Azerbaycan, Rusya, ABD ve Avrupa’da 500.000 kişi Gürcüce konuşur.

YABANCI DİL SESLENDİRME (EN POPÜLER)