Fiyat teklifi almak için;
1 - Seslendirmen teklif al butonuna tıklayın.
2 - Metinlerinizi bize e-mail olarak ulaştırın.
3 - Bütçesi ve ayrıntılarını size iletelim.
Bilgi ve yardım için telefon: 0850 500 00 20
ERMENİCE SESLENDİRME ve ANONS sanatçılarımıza oy vermek ister misiniz?
Puan: 5.0 | Oy: 334 | Yorum: 404

ERMENİCE SESLENDİRME

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte gerek dünyada gerekse Türkiye’ de önemli ölçüde seslendirme hizmetinin önemi de artmış durumda. Türkiye’ de artık dış dünyaya açılmakta ve yüzlerce ülkeye adını duyurmaya başlamakta.

Dış ticaret ile birlikte artık reklam konusunda büyük rekabetler birbirini izlemekte. Bu rekabetler için en çok kullanılan sistem ise teknolojinin de birlikte getirdiği video sistemi. Videolar ile pek çok şirket ürünlerini tanıtmakta bu sayede teknolojinin getirdiği kazançlardan yüksek oranda yararlanmakta. Dış dünyanın getirdiği büyük zorluk ise bu tanıtımlarda kullanılan dil. Ülkelerin kullandığı dil ile hitap edilmesi önem arz etmekte. Bu durumda en çok tercih edilen hizmet ise doğru ve düzgün bir şekilde işini yapan seslendirme firmalarıdır.

Seslendirme konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız bu noktada sizler için en iyi hizmeti vermek için teknolojiyi önemli oranda kullanmakta. Ekibimiz üst düzey dil bilen tecrübeli elemanlardan oluşmakta. Son zamanlarda en çok kullanılan seslendirme dil ise Ermenice. Ermenice dili dünyada büyük oranda konuşulan ana dillerden biri. Power Medya CopyrightErmenistan merkezli olan bu ana dil seslendirme konusunda en çok talep alan dillerden biri. Şirketlerin ürün tanıtımında kullandırdığı videolar veya sunumlarda bu seslendirmeler önemli ölçüde büyük bir etkiye sahip. Seslendirmenin yapıldığı konuşma tonu dahi başarılı olmanın önemli unsurlarından birini oluşturmakta. Ermenice seslendirme merkezimizde çalışan her elemanımız bu konuda uzmanlaşmış, bizzat anadilin kullanıldığı ülkelerde yaşamış kişilerden oluşmakta. Bu durum diğer firmalara oranla çok daha üstün seviyede hizmet sağlamamızın en önemli etkenlerinden.

Seslendirme hizmetinde ilk aşama bize verilen görevin en küçük detayına kadar incelenmesidir. Bir videodan ziyade elemanlarımız yazılı olan makale veya iletileri seslendirme hizmeti de sunmakta. Gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra Ermenice seslendirme işlemimizi başlatmaktayız. Seslendirme başladıktan sonra pek çok deneme yapılmakta ve bu denemeler içerisinden bir kaçı seçilerek firmanıza sunulmakta. Seslendirmelerde bayan veya erkek seslendirmesi seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Ermenice seslendirme yapacak her elemanımızda bir bayan ve bir erkek muhakkak tercihlerinize sunulacaktır.

Ermenice seslendirme sadece şirket profilini veya hizmetlerini tanıtmak için değil sosyal medyanın kullanıldığı her alanda kullanılabilmekte. Artık dış ülkelerle daha fazla bir araya gelmek veya dış ülkeler ile iletişim kurmak oldukça yoğun oranda kullanılmakta. Power Medya CopyrightFirmamız bu konuda Türkiye’ de en çok tercih edilenler listesinde üst sıralarda yer almakta. Bunun en büyük nedeni iste rekabetçi fiyatlarımız ve bu fiyata nazaran istikrarlı kurallara sahip en iyi hizmeti verme kuralımızdır.

Elemanlarımız son derece özenli bir çalışma sergilemekte. Her ne kadar özenli davranılsa da belli oranlarda her seslendirme son bir kontrolden geçirilmekte ve bu kontrolden sonra gerekli mercilerce tekrar kontrol edilmeden kesinlikle müşterilerimize sunulmamaktadır. Elemanlarımız seslendirmelerde dahi yeminli olarak çalışmakta, herhangi bir yanlışa yol açacak herhangi bir durumda bulunmamaktadır. Bu da seslendirmenin yapılacağı metinden uzaklaşarak farklı anlatımlara gidilmesine engel olmakta ve doğru bir şekilde seslendirme yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Firmamız sadece Ermenice değil, İngilizce, Almanca, Çince ve daha pek çok dilde seslendirme hizmeti sunmakta. Seslendirmeler sadece reklam ve metinlerde değil belgesel, santral seslendirme şeklinde de sunulmaktadır. Dilerseniz seslendirmelerde erkek ve bayanın yanında çocuk seslendirme seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz. Firmamız 7*24 sizlere destek hatlarımızdan hizmet vermektedir. Aklınıza takılan herhangi bir sorun durumunda bu hatlarımızı arayarak bilgi alabilir, sizde doğru tercihin biz olduğumuza karar verebilirsiniz. Canlı destek için sunulan masaüstü canlı destek hizmetimizde sizlere gün içerisinde dilediğiniz saatte hizmet vermekte ve her türlü sorununuzda yanınızda olmaktadır.

Ermenice (հայերեն – Hayeren), Ermeni halkı tarafından kullanılan Hint-Avrupa dil ailesinden bir dildir. Kendi alfabesi ve Doğu Ermenicesi ve Batı Ermenicesi olarak iki lehçesi vardır. Doğu Ermenicesi Ermenistan’ın ve uluslararası arenada tanınmayan Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin resmî dilidir. Türkiye’de ve Ermeni diasporası’nda Batı Ermenicesi kullanılır. Türkiye’deki Ermeni toplumunun yüzde 18’i Ermenice konuşmaktadır. Bu oran gençler arasında yüzde 8’dir.

YABANCI DİL SESLENDİRME (EN POPÜLER)